2010 01 15 - Lednice, setkání u kuželek,s MCT
Penzion MYSLIVNA Lednice

Penzion MYSLIVNA se nachází na území Lednicko-Valtického areálu v obci Lednice, v těsné blízkosti starého vlakového nádraží, kde se mimo jiné natáčely epizodní scény původního českého seriálu "Četnické humoresky". 
Obec Lednice je jedním z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst Jižní Moravy a celé ČR. Tato kouzelná lokalita nabízí nepřeberné množství zajímavých zákoutí a míst, vhodných pro oddech a relaxaci.  Malebná zákoutí vybízí k procházkám, historické stavební památky zvou k poznání, a to co dělá Jižní Moravu nejatraktivnějším turistickým koutem česka, pohostinní lidé, skvělé víno rodící se na přilehlých vinicích, uspokojí i naše chuťové buňky..
V našem penzionu nabízíme ubytování - s celkovou kapacitou 38 lůžek, v apartmánech a dvou až čtyřlůžkových pokojích.Součástí penzionu je stylová lovecká restaurace s krbem a kapacitou 50 míst, restaurace s pivnicí a kuželnou s kapacitou 50 míst. V sezoně je v provozu pro naše hosty letní zahrádka s terasou s kapacitou 60 míst, v prázdninové měsíce pořádáme  taneční a poslechové večery s živou hudbou...
Podzemní pistolová střelnice se 6 stavy o délce 25 m nabízí sporotvní vyžití a výborné tréninkové možnosti jak amatérům, tak také profesionálním pistolovým střelcům. 
Střelnici mohou navštívit i zájemci nevlastnící zbrojní průkaz a děti od 10 let. Je však nutné si tuto návštěvu domluvit s obsluhujícím personálem střelnice, který zajistí odborný dohled a dozor.
Kuželna 
Dvoudráhová komerční kuželna poskytuje dostatek zábavy malým skupinkám, jakož i je plně postačující pro uspořádání například podnikového turnaje.cena za pronájem 1 dráha 100,- Kč / hod. V případě dlouhodobějšího užívání,či celodenní akci je možné si domluvit idividuální ceny.Při návštěvě naší kuželny prosíme návštěvníky, aby  používali vhodnou sportovní obuv. Jjedná se o takovou obuv, která je určena do interiérů, to znamená obuv pouze se světlou podrážkou. Děkujeme.
V našem penzionu nabízíme kompletní denní menu pro ubytované i neubytované hosty.  Nedílnou součástní naší pestré nabídky,  je i polední menu v ceně - 65 Kč.
Pro uzavřené společnosti je k dispozici v areálu penzionu stylová lovecká restaurace s krbem, vhodná pro konání oslav, svatebních hostin, firemních akcí s kapacitou 50 míst. 


Součástí penzionu je restaurace s pivnicí a kuželnou s kapacitou 50 míst. V letní sezoně je v provozu zahrádka s terasou s kapacitou 60 míst.
Váš čtyřnohý miláček je u nás vítán. Má u nás v penzionu přístup všude. Jedinou výjimku tvoří kuchynśký trakt.
Pro příjemnou společenskou zábavu s přáteli - nabízíme v prostorách pivnice americké kulečníkové stoly - pro snooker
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

2010 01 15 - Lednice, setkání u kuželek,s MCT

Description

Letošní první sportovní setkání přátel, bylo u kuželek. A tak jsme se sešli v Lednici, v penzionu Myslivna. Mnozí započali s přípravou lázeňskou koupelí, ale s nadšením přišli všichni. Také jsme se museli vypořádat s tím, že kuželky nejsou bowling. Vrhali a kouleli jsme zdárně, včetně těch nejmenších. A nakonec proběhlo vyhlášení vítězů a předávání cen. Následovalo důstojné rozloučení, k domovům či do parku... Účastníci: Břeclav: Pavel, Anička, Miloš. Brno: Jiřka, Hanka, Janula, Lenka. Poštorná: Petra, Lenička. Valtice, hosté: Martina, Martin a Rosťa.

Period

Statistics

  • 93 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Velikonoční sleva 25 % platí na všechny dárky z fotek. Fotoknihu, fotky různých velikostí a druhů či jiný dárek z vašich fotek vytvoříte snadno. A teď o čtvrtinu levněji!! Sleva platí po zadání kódu: Malovany v objednávce.
S kódem: Malovany Akce platí do 16. 4. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2010 01 15 - Lednice, setkání u kuželek,s MCT
Comments Add